DRODZY NASI NARCIARZE,MIŁOŚNICY NART BIEGOWYCH :) Wyróżniony

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Turnus sylwestrowy z MT-SPORT został zapisany do historii nart biegowych w Polsce, jako jedyny,niepowtarzalny,wyjątkowy..:):) wbieg :) na nartkach w Nowy 2020 Rok .

 

PIERWSZY TURNUS SYLWESTROWY z MT-SPORT...

...TO JUŻ ZA NAMI..


ZOSTAŁY TYLKO BIAŁE, NARCIARSKIE:), SYLWESTROWE I SZAMPAŃSKIE.. .WSPOMNIENIA...


...NIESPODZIEWANE OPADY ŚNIEGU (CO ZA SZCZĘŚCIE!:)) I DUŻO SŁOŃCA 


...I TE TRADYCYJNE ROZRUCHY PORANNE:), JAZDA NA NARTKACH, CODZIENNE ZAJĘCIA TECHNICZNE POD BACZNYM OKIEM NASZYCH INSTRUKTORÓW, BIESIADOWANIE, ODNOWA BIOLOGICZNA w TERMACH CIEPLICKICH, ZABAWA Z NIEŚWIĘTYM MIKOŁAJEM Z MNÓSTWEM NIESPODZIANEK :), TAŃCE-PRZEBIERAŃCE NA PARKIECIE...NO I WBIEG I POWITANIE NOWEGO ROKU NA NARTACH Z SZAMPANEM POD DŹWIĘKI SALW NOWOROCZNYCH...

 

 

...WIELE PIĘKNYCH WSPOMNIEŃ...W NIEPRZECIĘTNYM TOWARZYSTWIE, WIELE NOWYCH TWARZY I WSPANIAŁYCH, SERDECZNYCH LUDZI...

 

...SERDECZNIE DZIĘKUJEMY WSZYSTKIM NASZYM UCZESTNIKOM ZA WSPÓLNIE PRZEŻYTE NIEPOWTARZALNE CHWILE, KTÓRE NA DŁUGO ZOSTANĄ W NASZYCH SERCACH.

 

 

...mamy nadzieję,że nieraz jeszcze się spotkamy w WYTWÓRNI :) Mistrzów-Narciarzy Biegu Sylwestrowego...pod nazwą MT-SPORT...

I ..ZALECAMY...nie zapominajcie ćwiczyć..na sucho....jednokrok ..z salonu do kuchni...pchanie-czyli bezkrok ..od biurka do lodówki...i naprzemianstronny z..domu do pracy...jak się da...:)

 

 

POZDRAWIAMY SPORTOWO :)ŻYCZĄC DUŻO ZDROWIA I WSZELKIEGO DOBRA 


Marek&Jagoda

 

 

Przeżyjmy to jeszcze raz :)

 


 

Zapraszawmy na kolejne szkolenia z MT-SPORT

 

 

Oficjalni partnerzy kursów, szkoleń, obozów na biegówkach z MT-SPORT

Wszyscy Uczestnicy kursów i turnusów na biegówkach z MT-SPORT w tym sezonie mają do 20 % zniżki na zakup sprzętu narciarskiegot (sprzęt Alpina, sprzęt Fischer oraz smary narciarskie) w sklepach:

Czytany 413 razy