Aktywna Turystyka

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Jeśli chcą Państwo wybrać się zorganizowaną grupą na zagraniczną wycieczkę spędzoną aktywnie w miłej atmosferze? Ta oferta skierowana jest dla WAS!

 

Aktywny wypoczynek organizujemy na terenie całej Europy. Specjalizujemy się w organizacji wycieczek do krajów nadbałtyckich oraz byłego bloku wschodniego.  Posiadamy w zespole licencjonowanych przewodników, którzy w bardzo przystępny sposób przedstawią historię odwiedzanych miejsc.

 

Gwarantujemy pewność dobrych warunków podróży i zakwaterowania. Posiadamy praktyczną wiedzę "co, kiedy, gdzie i jak" warto zobaczyć. W trakcie zwiedzania dla wygody uczestników wykorzystujemy zestaw do tłumaczeń symultanicznych. Na zakończenie wycieczki dostają Państwo materiały audiowizualne, które z pewnością wzbudzą uśmiech na każdej twarzy. 

 

Więcej informacji udzieli chętnie nasza Jagódka :) - rewelacyjna biegaczka narciarska, licencjonowana przewodniczka, szalenie dobra dusza zarażająca optymizmem od pierwszych chwil poznania.

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. , +48 577 20 38 63

 

 

 

Czytany 1294 razy